REFERENCE - STRANA 2

  • Ing. Petr Ševčík MBA 26.4.2016 Pan Junek odvádí perfektní a kvalitní práci a hlavně u ní přemýšlí. Na kvalitu práce se mohu spolehnout, dělal mi všechny technicky náročné práce na novostavbě. Potřeboval bych ještě udělat druhou koupelnu, je však zamluven na dlouhou dobu dopředu. Chci vsadit na jistotu, nemám tedy jinou volbu a posečkám.

  • Radovan Kočí Koho sháníte? Řemeslníka, který vše pečlivě naplánuje, spočítá a připraví? Technika, který umí vyřešit problém a doladit vše včetně detailů? Člověka, který drží slovo, je na něj spolehnutí a rychle vyřeší i případnou reklamaci? Fachmana, který má šikovné ruce, pracuje hlavou, ale i srdcem? S klidem mohu doporučit pana Junka. Pergolu z jeho dílny s radostí využíváme každý den :-)

  • Aleš Urválek 27.4.2016 Milana Junka, kterého jsme do té doby neznali, jsme mimo jiné oslovili i proto, že sám bydlí v ulici, kam jsme se měli nastěhovat. Vycházeli jsme z předpokladu, že si na \"své ulici \" netroufne práci \"odfláknout\". Dům jsme kupovali jako hrubou stavbu, a M. Junka jsme zaměstnávali postupně. Vzhledem k tomu, že se osvědčil, nakonec získal možnost dům dostavět až na několik výjimek zcela sám. Poté, co odvedl bezvadnou práci na topení, vymyslel bezvadné propojení plynového topení, solárního ohřevu a krbu, získal naši důvěru, kterou splácel dašími perfektně odvedenými položkami (sádrokartony, vnitřní zateplení, podlahy, dlaždba aj.). Až na zednické práce, fasádu, dřevěné schody a kuchyň, které jsme zadali jinam, provedl všechny práce sám, a nutno říct, že v termínu a v požadované kvalitě. Pokud bysme stavěli znovu, opět bysme požádali o pomoc pana Junka. A to i v případě, že bychom nestavěli na \"jeho\" ulici.


ZDE MŮŽETE NAPSAT HODNOCENÍ PROVEDENÉ PRÁCE