REFERENCE

  • Radovan Kočí 4.5.2017 Koho sháníte? Řemeslníka, který vše pečlivě naplánuje, spočítá a připraví? Technika, který umí vyřešit problém a doladit vše včetně detailů? Člověka, který drží slovo, je na něj spolehnutí a rychle vyřeší i případnou reklamaci? Fachmana, který má šikovné ruce, pracuje hlavou, ale i srdcem? S klidem mohu doporučit pana Junka. Pergolu z jeho dílny s radostí využíváme každý den :-)

  • Zdeněk Buřival 6.3.2017 Pan Junek pro nás dělal sice jen drobnou instalatérskou práci, ale byla provedena bezvadně s profesionálním přístupem - v dohodnutém termínu, vše potřebné měl připraveno...

  • Martin Suchyňa, 18.12.2016 Konečně chytrý a šikovný řemeslník na kterého je spolehnutí. Máme od pana Junka hotovou pergolu se skleněnou střechou a s lepenými dřevěnými hranoly (kompletní montážní práce včetně zabetonování patek). S pergolou jsme moc spokojeni.

  • David Kukla 8.11.2016 Pan Junek nam byl doporucen prateli a jejich doporuceni jsme nikdy nelitovali. Vse probehlo dle predstav a jsme s odvedenou praci, terminy i cenou velmi spokojeni.

  • Marek Lutonský 25.4.2016 Přemýšlím, jestli vůbec chci, aby o výborné práci pana Junka ještě někdo věděl. Co když na nás už příště nebude mít čas? Na skvělé věci se totiž snadno zvyká a po zkušenostech už domů nikoho jiného nepustíme. Pan Junek pro nás mimo jiné vyrobil pergolu se skleněnou střechou. V zimě stoprocentně propouští světlo a přes léto díky důmyslně řešenému zastínění chladí. Se vším, co pro nás pan Junek udělal, jsme stoprocentně spokojení.


ZDE MŮŽETE NAPSAT HODNOCENÍ PROVEDENÉ PRÁCE